انواع مختلف تولیدات لایت باکس

اشکال تولیدات لایت باکس را می توانید در پایین ببینید :

سیستم نور لایت باکس:

 

سیستم نور و روشنایی این تابلوها در قبلی چراغ مهتابی بود که اما مشکلات متعددی ساخت می‌کرد . امروزه از اس ام دی برای نور تابلوهای Light Box به کار گیری میشود که مدلهای متمایز داراست اما این روش هم دارنده معایب مختص خویش است .

 

در تابلو سازی خانه طراحان سام با دقت به تکنولوژی روز تمام نقطه ضعف های نوردهی این تابلوها برطرف شده و سیستمی پباده سازی شده که به به جای این که نور از پشت به تابلو بتابد , نوروروشنایی از کناره های تابلو تامین می شود .

برای مثال :

ساخت لایت باکس تبلیغاتی
ساخت لایت باکس تبلیغاتی

1 – نور یکنواخت و خوب در مرحله چاپ و عدم خاموشی در هیچ یک از بخش های طرح

2 – مصرف برق در‌این روش فراوان کم شده

3 – در قبل شما برای ردوبدل چاپ نیاز به علم فنی داشتید و یا این که باید از یک کارشناس دراین مورد امداد بگیرید , البته فعلا به راحتی و پیاله تعدادی ثانیه میتوانید چاپ را خودتان بده بستان کنید .

4 – برطرف شدن اختلال سوختن یکی چراغ ها یا این که ال ای دی ها و نتیجتا خاموش شدن قسمتی از تصویر

5 – مهم‌ترین خصوصیت این روش حل خلل ضخامت دوچندان لایت باکس است .

روش نصب لایت باکس ها :

 

دسته اسنپ فریم : امکان نصب به صورت آویز یا این که Light Box دیواری

نوع کریستالی : نصب به صورت لایت باکس آویز و یا این که دیواری

نوع فریم لس : به صورت آویز یا این که نصب دیواری

نوع پارچه ای یک طرفه : به صورت آویز و یا این که Light Box دیواری

نوع مگنت : دیواری و یا این که Light Box آویز

نوع پارچه ای دو طرفه : به صورت آویز و یا این که قابل به کار گیری به طریق Light Box استند

 

( درصورتی که که رغبت دارید از تابلوی خویش به صورت استند استعمال فرمایید , میتوانید نسبت به توصیه اساس استند ایستاده مبادرت فرمایید تا ما به صورت سفارشی برای شما شالوده استند لایت باکس ایجاد نماییم )

روش نصب دیواری :

 

نصب Light Box به صورت دیواری نیز نظیر یک تابلو انجام می پذیرد . برای این عمل می توانید با دقت به بعدها تابلوی تشکیل شده , روی دیوار میخ های محکمی نصب فرمائید و تابلو را نظیر یک کادر روی میخ معلق فرمایید . تنها در دسته کریستال میبایست پایه‌های فیکسچر را روی دیوار پیچ و رولپلاک فرمائید و بعد از آن تابلو را نصب فرمایید .

نحوه نصب به صورت آویز :

 

برای این فعالیت کافی است تا با به کارگیری از دو زنجیر یا این که سیم بکسل رشته رشته تابلو را در محل متبوع آویز نماییم . برای نصب آن به صورت آویزی , میزان و گونه Light Box فراوان اساسی است . بایستی اعتنا داشت که وزن تابلوی ما هم فراوان دارای اهمیت است . برای این خواسته خوبتر است از گونه های سبک خیس همانند جور کادر لس یا این که به عبارتی Light Box سوای فریم به کارگیری نماییم .

 

در صورتی قصد دارید که در محیط گشوده از این تابلو ها به کارگیری فرمایید , توصیه ما لایت باکس پارچه ای است که پایداری بالایی در حالت جوی‌بار از خویش نشان می دهد .

بعد ها قابل انجام برای پیشنهاد لایت باکس:

 

لایت باکس اسنپ فریم: از دستکم سایز 30 در 40 سانتیمتر تا حداکثر 120 در 180 سانتیمتر

لایت باکس فارغ از فریم ( لایت باکس کادر لس ) : از دست کم سایز 30 در 40 سانتیمتر تا حداکثر 120 در 180 سانتیمتر

لایت باکس کریستالی : از دستکم سایز 30 در 40 سانتیمتر تا حداکثر 120 در 180 سانتیمتر

لایت باکس پارچه ای یک طرفه : از دستکم سایز 50 در 70 سانتیمتر تا حداکثر 150 در 600 سانتیمتر

لایت باکس مگنت : از دست کم سایز 30 در 40 سانتیمتر تا حداکثر 120 در 180

کاربرد تابلو لایت باکس:

 

Light Box , به تابلوهایی اطلاق میشود که مزیت نمایش تصویر با نور را دارااست . و همین تابیدن نور و روشنایی به عکس زیبایی و جلوه بصری تولید کرده و مخاطب را جذب می کند . همین خصوصیت سبب میشود که تابلوی تبلیغاتی نورانی ما تحت عنوان یک ایزار موثر و مفید در صنعت تبلیغات بدل شود .

 

همینطور میتوان از Light Box ها در دکورا سیون داخلی تحت عنوان یک نشانه دکوراتیو به کار گرفت .

ساختار بدنه این تابلوها :

 

لایت باکس های متنوعی ایجاد میشود . البته به طور کلی از آلومینیوم آنادایز شده در بخش اعظم آن ها به کارگیری می‌گردد . باطن این قاب آلومینیومی طرح متبوع شما قرار می گیرد . برای این فعالیت ما ابتدا بنا را ساخت می‌کنیم و بعد از آن تصویر ذی‌ربط را روی فیلم بک لایت چاپ کرده و روی کادر لایت باکس سوار می‌کنیم .

 

بک لایت نوعی متریال از فرآورده پی او سی است که با ضخامت کم و کیفیت چاپ بالا نور و روشنایی را هم به خیر از خویش عبور می دهد .

 

مهم‌ترین بخش یک Light Box نصیب نور دور نما آن است که موجب تمایز آن از سایر تابلوها شده‌است . در درون این تابلو و پایین تصویر بک لایت , نسل تازه ال ای دی یا این که به عبارتی اس ام دی مصرف شده که‌این چراغ ها فراوان کم مصرف و دقیق می‌باشند و ارتفاع قدمت آن‌ها هم نسبت به چراغ فلورسنت زیاد بالاست .

 

همین فرمان سبب شده تا LightBox روشنایی مطلوب و یک نواخت داشته باشد و تابلوی سفارشی شما بتواند به خیر و خوبی جلب اعتنا کند .

 

همینطور به کار گیری از نور اس ام دی برای نور موجب دایم عمل بودن آن شده و سوای تولید حرارت می تواند با مصرف مضاعف اندک برق کماکان روشن بماند .

 

یک لایه حفظ کننده چاپ هم از متریال اکرولیک که اصطلاحا پلکسی گلاس نامیده میشود روی چاپ LightBox قرار می گیرد . ضخامت این لایه 2 میلیمتر است . و از زخم بک لایت , Light Box دوری مینماید .

 

علاوه بر ای لایه حفظ کننده که همانند شیشه روشن است , در پشت تابلو نیز یک فیبر ام دی اف قرار می‌گیرد که سبب ساز استحکام زیاد لایت باکس میشود .

 

کاری که شما بایستی انجام دهید این است که دوشاخه را به پریز برق متصل کنید تا LightBox روشن شود .

لایت باکس ایندور و آوت به دور :

 

لایت باکس های ساخت ما عموما برای فضای بسته و مسقف پباده سازی گردیده اند . اما در شرایطی که که شما بخواهید توصیه تابلوی فضای فرنگی انجام دهید , ما می‌توانیم لایه ی ام دی اف پشت فعالیت را با متریال پی او سی عوض کنیم و تابلو را آب بندی یا این که اصطلاحا واترپروف نماییم .

 

این فرمان موجب میشود تا باد , باران , برف , نور و روشنایی آفتاب و بقیه عامل ها جوی‌بار به LightBox ما جراحت نرساند .

 

به همین خاطر ضروریست در حین خرید تابلو لایت باکس در شرایطی‌که که می خواهید آنرا در فضای گشوده نصب فرمائید لایت باکس سفارشی خویش را با به عنوان توصیه تابلوی فضای فرنگی در تارنما ما ثبت نمائید .

 

تا ما با در لحاظ به دست آوردن آن , پیشنهاد تابلوی منحصربه‌فرد شما‌را با دقت به موقعیت نصب ایجاد نماییم . در فیض ارزش Light Box فضای فرنگی به جهت ساخت با متریال آوت به دور ( پی او سی ) کمی فراتر خواهد بود .

 

خرید لایت باکس پارچه ای توصیه تخصصی ما برای خرید لایت باکس فضای فرنگی است . صحت دارد که‌این تابلو ها ضخامت بالاتری نسبت به اشکال دیگر دارا‌هستند , اما به دلیل این‌که بک لایت پارچه ای روی LightBox پارچه ای نصب میشود پایداری آن در حالت متعدد آب و هوایی زیاد فراتر از مدهای دیگر است . و نیازی به مقاوم سازی برای فضای خارج نیز ندارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *